top of page

הודעות:  עקב העלאת מחירים של חברות התעופה לאחר פסח הקרוב, לא נוכל להמשיך את ההרשמה המוקדמת המוזלת לאחר החג.  
מקומות אחרונים במכירה המוקדמת 200$ הנחה - פרטי מסלול ומחיר בגלגול למטה
טיול אופטימיות קוסמית דרום הודו - מרכז מטיילים רבים שהינם בוגרי אופטימיות קוסמית במסלולים אחרים, לצד חבריהם ומשתתפים נוספים שרוצים לבוא איתנו לראשונה דווקא לדרום הודו!

15

טיול ינואר 2025 - דרום הודו - ההרשמה בעיצומה

מבקש/ת שיחזרו אלי להרשמה או לבירור פרטים נוספים:

הודעתך התקבלה והצוות שלנו יחזור אליך

053-2377261 בקשו מידע בווטסאפ ונשלח לכם

 • לשליחת הודעה בווטסאפ
 • עמוד פייסבוק אופטימיות קוסמית

 רבים מספרים לנו "איך צריך לעשות את הודו".

 • את הודו תעשה לבד...

 • את הודו עושים רק צעירים...

 • הודו היא רק לטיול ארוך...

 • לא מתאים הודו עם קבוצה...

 • רק הצפון טוב...

 • רק הדרום טוב...

לכל ישראלי שהיה בהודו יש חיבור רגשי חזק למסע שעבר והוא מנסה להעביר לנו אותו.

אבל האמת היא, שאין "דרך לעשות את הודו", מלבד הדרך שלך.

 

הודו מפתיעה, מציפה ולוקחת אותנו למסע מופלא, מאובק וצבעוני בשלל דרכים ובתוך כך במסע עם עצמנו. לא חשוב כמה תפנטזו, תתכננו "איך לעשות את זה", לעולם תופתעו מהחוויה שתקרה שם, כי הודו לא אוהבת שמתכננים אותה.

אופטימיות קוסמית - המסע היחיד להודו שנותן לך את המרחב שלך להעצמה אישית בתוך מעטפת בטוחה של קבוצה שעוברת ביחד אתך תהליך. זהו טיול מאורגן לא שגרתי, היוצא להודו רק פעמיים בשנה. בסוכות הקרוב נצא בפעם השתיים עשרה להודו. המסע הינו בהשראת סידרת הטלוויזיה "אופטימיות קוסמית" אותה אנו זוכרים משנת 2000.

המרכיב הסודי של אופטימיות קוסמית:  את החוויה שהמטיילים שלנו מקבלים בהודו אף אחד אחר לא יכול לתת, מבחינת כמות אירועי השטח,  הידע וההיכרות הגאוגרפית תרבותית פוליטית חברתית עם הודו מצד אחד, ואפילו יותר חשוב - מבחינת ההעצמה הפנימית,  החוויה האישית והקבוצתית,  האהבה והאוירה בקבוצה.   לא בטוחים שאפשר?  דברו עם המטיילים שלנו!  הם שמחים לספר על החוויה שלהם ושניתן לכם את המספר שלהם. 

varshesh-joshi-65554-unsplash.jpg
mitchell-ng-liang-an-580739-unsplash.jpg

למי מיועד הטיול? 

 

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי. דווקא בטיול קצר יותר, בהנחיה, עם צוות שמכיר היטב את התחושות שלך ויקנה לך את הביטחון תקבל העצמה וחיבור עם הודו, לעתים יותר מאשר תרמילאי שנשאר בה לחודשים ארוכים.

 

אתה, את - שמדברים על לנסוע להודו "לפי חלום מסוים אותו הם דמיינו שנים", אך זה פשוט לא קורה, והשנים עוברות, זה המקום שלכם "להשיל" את התכנון, את מה שאמרו לכם – ולשחרר. ואז – לנסוע להודו כדי לקבל את ההפתעה, שתמיד אבל תמיד, היא נותנת. בתוך המעטפת של אופטימיות קוסמית.
כי החיבור שלך עם הודו יקרה לבד ובצורה המדויקת לך.

עבורכם אנחנו יצרנו את "אופטימיות קוסמית".

 

המסע להודו הוא תמיד מסע מכונן. אפילו ההעזה עצמה של לצאת אליו. המסע מתחיל עוד לפני הטיסה.  

 

אנחנו, צוות אופטימיות קוסמית עברנו את כל זה, הרפתקאות, רגעים לא פשוטים, והתמלאות. כל זאת באמצעות המסע להודו. אנחנו מביאים את זה אליכם המטיילים שלנו, בטיול שהוא מצד אחד מפנק ומאורגן, אבל מצד שני משאיר זמן להתפתחות אישית, לבד, וביחד, עם קבוצה מדהימה, שעוברת אתכם גם את מה שאתם עוברים, כל אחד בסיפור החיים שלו. חברים, שיישארו אתכם לחיים.

​מתחילים את השנה האזרחית החדשה בהודו

cropped for website.jpeg

מי אנחנו? 

 

אנחנו אנשים שחיים ונושמים את הודו רוב חיינו.

אנחנו כייעוד מעבירים איתנו את האנרגיה הזו לעוד מטיילים.


דני אברהמי

מירב יוסף לוי

שמוליק צ'רני

הקדימו להירשם -מספר המקומות בקבוצה מוגבל

מצד שני - אופטימיות קוסמית היא מסע אישי, עם חיזוק קבוצתי. מסע שבו אנו עוברים תהליך מעצים עם עצמנו, לחוד וגם ביחד עם חברי הקבוצה שהגיעו, כמונו, למסע זה עם פרפרים בבטן. חברים שיישארו אתנו לחיים. בזמן המסע אפשרויות בחירה לסדנה, מפגשי קבוצה, מדיטציה ופעילויות אישיות מתוך מבחר במקומות קסומים במיוחד בהודו המאפשרים זאת.

מצד אחד - אופטימיות קוסמית הוא טיול מאורגן שבו אתה עטוף מכף רגל ועד ראש, טיסות, מלונות איכותיים בתנאי חצי פנסיון, ביקורים מאורגנים, היכרות מעמיקה עם הודו ברמת החברה, דת, כלכלה, פוליטיקה ועוד בתת היבשת המרתקת והצבעונית הזו, כמו גם חוויות שטח ייחודיות בהודו מהטובים ביותר

מספרים מטיילנו:

  עדיין לא בטוח? ואולי זה לא הזמן שלי? או הטיול הנכון?  

  את השאלות האלו אנו שומעים הרבה לפני הטיול.  

  קרא את הקטע הבא ותגלה האם אתה באמת לא יכול לנסוע, או שאתה מתעתע בעצמך...  

   מה מושך אותנו ומה מרתיע אותנו בנסיעה להודו? מהם "התירוצים" שאנו נותנים לעצמנו לא לנסוע?  

מתחילים את השנה האזרחית החדשה בהודו!

בואו לחוות את הודו בדרך שמתאימה לכם!

ההרשמה בעיצומה

ינואר 2025

  גלגלו למטה לתוכניית הטיול >>  

טיול בראש פתוח

זמן לבד/קבוצתי

תהליך אישי

אל תחכי/תחכה לאף אחד והצטרף לחברי הקבוצה הנרגשים לסוכות הקרוב!

   לפעמים הודעה קטנה היא התחלה של צעד גדול - דברו עם הצוות שלנו עוד היום.   
   ניתן להתקשר או לשלוח ווטאספ לאחד המספרים הבאים: 053-2377261 או 052-7443442   

 

בניין בונים קומה אחר קומה...

צעד אחד קטן:  שילחו לנו הודעה, דברו עם מישהו מהצוות שלנו
 או בואו לבקר אותנו במשרד בתל אביב או מהמטיילים שעשו זאת בעבר
                            צעד קצת יותר גדול: הנסיעה להודו

צעד עוד יותר גדול: לאיפה זה ייקח אותי בפרק זה של חיי

 

זה מרגש בכל פעם מחדש לראות קבוצה של אנשים שחלקם הגדול הגיעו לבד, זרים בתחילה אחד לשני, מתחברים דרך ההתרגשות המשותפת לצאת למסע הזה. במפגש המקדים כמו גם בזמן הטיול הקבוצה עורכת מפגשי שיתוף. אין חובה להשתתף - משתתפים מתי שבא לכם וכמה שבא לכם!

IMG_9310 (Small).JPG

אז מה אנחנו מציעים  

 • 20 ימי טיול

 • יציאה: 9.1.25 חזרה: 28.1.25

 • 5 מדינות בהודו:  קרלה,  טמיל נאדו, קרנטקה,  גואה, מהרשטרה

 • מלונות בתנאי חצי פנסיון

 • טיסות ישירות להודו עם AIR INDIA

 • 2 טיסות פנים בהודו

 • טיול ייחודי בהודו שלא תשכחו - רק פעמיים בשנה!

 • מגע עם הודו ברמת השטח, היכרות עם התרבות, הפוליטיקה, הדתות והחברה

 • סדנת תהליך אישי

 • קרלה וקסמיה,   הרי הגהאט,  תעלות המים ומלון סירה,  מאדוראי ומקדשיה,  מייסור עיר הקטורת,  האמפי פנינת התרמילאים והטבע,  באדאמי,   גואה ימי נופש על החופש

 • והמרכיב הסודי - את החוויה שאנחנו נותנים בהודו אף אחד אחר לא יכול לתת,  מבחינת כמות אירועי השטח, החוויות הפנימיות והאהבה והחיבור הקבוצתי.   דברו עם המטיילים שלנו!

 • מחיר הטיול: כולל 20 יום בתנאי חצי פנסיון, טיסות ישירות להודו + 2 טיסות פנים סדנה וכל תכני הטיול.

 • הרשמה מוקדמת 4750$ - מקומות אחרונים (בפסח 24 תעריפי הטיסות מתייקרים)
  הרשמה מחיר מלא 4950$

מבקש/ת יצירת קשר לבירור פרטים נוספים / הרשמה

הודעתך התקבלה והצוות שלנו יחזור אליך

יש עוד דרכים לטוס להודו
הטיול "אופטימיות קוסמית" לא מדוייק לכם?
יש דרכים
רבות לטוס להודו..
בקשו מאיתנו בהודעה חוזרת פרטים לגבי:

 
ייעוץ לנוסע העצמאי
תפירה אישית להודו בהתאם לדרגת התקציב

IMG_9399 (Small).JPG
merav_IMG_8723.JPEG

  תוכניית הטיול >>  

מפגש מקדים - שבת 14.12.24 - במפגש המשמעותי הזה נכיר את חברינו לדרך, שרבים מהם עד המפגש לא מכירים אף אחד אחר.. ונתחיל כבר במסע המשותף שלנו לתת היבשת

יום 1 - 9.1.2025- תל אביב - קוצ'ין נמריא נרגשים בצהריים מתל אביב בטיסה הישירה המצויינת של חברת AIR INDIA למומבאי ומשם קונקשן לקוצ'ין, נחיתה מאוחר בלילה לאחר חצות. ברוכים הבאים לקרלה! יש האומרים המדינה היפה בהודו, הקסם, עצי הקוקוס והמזג הנעים של התושבים במדינה טרופית זו יעבירו אותנו לעולם אחר...

יום 2 - 10.1.2025 - קוצ'ין יום מלא ומרתק בקוצ'ין. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בפורט קוצ'ין, הרובע בסגנון פורטוגזי העתיק והיפה על גדות הים,  נבקר בשווקים והמוזיאונים המעניינים, נחזה בדייגים המפעילים את רשתות הדייגים הסיניות המפורסמות ובערב נחזה במופע פולקלור ייחודי - הקאטאקלי.  מפגש קבוצה בערב לסיכום היום

דרום הודו לקט.jpg

יום 3 - 11.1.2025 - קוצ'ין House Boat 
לאחר ארוחת הבוקר נעשה צ'ק אין מהמלון, ונצא לאחת מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות בקרלה - בית סירה!  אומרים כי מי שלא היה בבית סירה לא היה בקרלה..  נמצא את עצמנו שטים בלגונות ותעלות מים פסטורליות כאשר עצי הקוקוס והצמחיה הטרופית  מקיפות אותנו.  נעבור בין נהרות ואגמים, מפרצים ותעלות ונחזה בחיים המקומיים על גדותיים,  נרד ונשוטט בכפרים ונוכל לשוחח ואולי גם רק בחיוך עם הילדים והתושבים המקומיים שישמחו לקראתנו. נלון על מלונות הסירה העוגנים בלגונה בעת הלילה, והשפים של הסירה יכינו לנו 3 ארוחות מסורתיות מקומיות ביום. 
 

יום 4  12.1.2025 - House Boatמונאר או פריאר (פרטים יימסרו בהמשך) לאחר ארוחת הבוקר נרד מהסירה, נטפס במעלה הרי הגאט ונחזה בנוף הקסום ההררי של קרלה הצופה אל מישורי המים הסכורים והים הערבי, נגיע למלון ונחזה בשדות התה המפורסמים.   נקיים מפגש קבוצה ונחזה במופע מקומי. 

יום 5  13.1.2025 - הרי הגהאט זהו יום קסום וקריר בנוף הרים, יום של טבע ומדיטציה כמו גם טיול הליכה בטבע. מפגשי קבוצה / תכניה ליום זה יימסרו לקבוצת אופטימיות קוסמית. 
 

Picture1.png

ימים 6-7  14-15.1.2025 הרי הגהאט - מאדוראי המיסטית - נרד מן ההרים לתוך היבשת ונכנס למדינת טאמיל נאדו. ניסע למדוראי באוטובוס הקבוצה ובדרך נשמע הרצאות / סרטים / סיפורים של חברי הקבוצה אותם כבר התחלנו להכיר בימים האחרונים (או מטיולים קודמים).  במאדוראי נבלה כיומיים , ליבה של טאמיל נאדו. 
נבקר במקדשים ונצפה בטקס פוג'ה, נסע לכפר אומנים קטן שמייצר פסלים ובובות מחימר ועיסת נייר ונבקר בשווקים המקומיים המרתקים ובארמון משנת 1636.
בסיום הביקור במאדוראי ניקח לראשונה בטיול זה רכבת לילה הודית (אחת מתוך 2 בטיול), שתעביר אותנו צפונה יותר למדינת קרנטקה - חוויה מרגשת במיוחד.


   ימים 8-9  16-17.1.2025 מייסור ורכבת לילה להאמפי ברוכים הבאים למדינת קרנטקה! נבלה יומיים בעיר הקסומה מייסור הקרויה גם עיר הקטורת.  נסייר במפעל קטורת, נסע אל ארמון המהרג'ה של מייסור שבלב העיר.  בערב נחזה באחד הזכרונות של כל תייר שהגיע למקום זה בהודו - 100,000 נורות יאירו את הארמון בחוויה שמזכירה לעיתים את דיסנילנד... ביום השני נבלה בשווקים של העיר המיוחדת הזו, יש האומרים שהשוורים במייסור הם היפים ביותר בהודו, במיוחד שוק הפרחים.  נעלה בערב על רכבת הלילה השניה שלנו המביאה אותנו להאמפי. שם הרכבת hampi express

ימים 10-13 18-19-20-21.1.2024 האמפי
מעבר למורשת ההסטורית של האמפי הוא מקום של טבע ייחודי שלא תראו בשום מקום, ומקום אוירה לתרמילאים רבים מכל העולם. רבים מהמטיילים מכריזים על מקום זה כמקום היפה בעולם!
בהאמפי פזורים על גבעות ועמקים מקדשים יפים, מרתפים של ארמונות קדמוניים, שרידי מבנים יומיים, רחובות שלמים ששרדו משווקי עתיקות, מבצרים, ביתני מלוכה ועוד.  אנו נשארים לריטריט קסום בהאמפי של 4 ימים, סופש ארוך... במהלכו נצא לסיורים מודרכים,  פעילויות טבע,  מפגשי קבוצה,  סדנאות.  דפים יחולקו לקבוצה עם הגעתנו בנוהל שמשתתפי הקבוצות שלנו כבר מכירים... ועל פי אירועים מקומיים שקורים בשטח

 

Picture5.png

יום 14  22.1.2025  האמפי - באדאמי- אנו נפרדים מהאמפי.
בדרך מהאמפי לגואה מטיילים מעטים מאוד זכו לבקר בבאדאמי.  מקום יפהפה ולא מתוייר, ייחודי גם ברמה התרבותית וגם ברמת הנוף ואף צולמו באתר זה סצנות מפורסמות מסרטי בוליווד.   
נבקר במקדשי מערות החצובים בסלעים ומאגר מים יפהפה.נטפס אל מבצר באדאמי שממנו ניתן לצפות בחורבות באדאמי .

יום 15 23.1.2025 באדאמי - גואה אנו מתקרבים לסיום המסע ולימים אחרונים של נופש והיום אנחנו חוזרים אל הים.
ניסע באוטובוס הקבוצה אל המדינה המפורסמת גואה.
בדרך נעצור בעיר 
Hubli להפסקת צהרים.  בהמשך הדרך נעבור דרך שמורת טבע,  כרגיל באוטובוס שלנו יהיה שמח, נקרין סרטים, הרצאות, ואם הקהל יבקש הדיג'יי גם יערוך מסיבה... בהגיענו לגואה נעשה צ'ק אין במלון למשך 4 לילות(אחרונים בהודו, כמעט) של נופש במקום מפורסם זה,  על גדות הים! 


ימים 16-19 24-25-26-27.1.2024  גואה  - גואה לא סתם הפכה לסמל ולאחד המקומות הפופולרים ביותר לחופשה, ים ורוגע באווירה טרופית. אנחנו מסיימים את הטיול שלנו בגיבוש קבוצתי בגואה , בים בשווקים ובמלון בבריכה. 
נצא לסיורים מודרכים , נהנה מזמן חופשי ונבקר בכפר התרמילאים המפורסם ארמבול. נבקר במוצאי שבת 25.1.25 ב-saturday night market באנג'ונה... את זה לא תשכחו! שוק זה מזכיר לנו את ההיפים בשנות השישים והשבעים, דוכני אוכל, מוסיקה, אוירה, ואומנים רבים.. וכמובן איך לא אלפי האופנועים שחונים בכניסה...ביום האחרון שלנו בגואה נצא בטיסת פנים למומבאי לקראת הלילה האחרון שלנו בהודו! נתאחסן במלון מפנק לפרידה מהודו ונעשה את מסיבת הסיום המפורסמת של הטיול לסיכום הטיול ופרידה מחברינו עוד רגע...

יום 20 28.1.2025  מומבאי - תל אביב - לאחר ארוחת הבוקר במלון נועבר לטרמינל לצ'ק אין לטיסתנו הישירה לתל אביב עם חברת AIR INDIA 

053-2377261 בקשו מידע בווטסאפ ונשלח לכם

 • לשליחת הודעה בווטסאפ
 • עמוד פייסבוק אופטימיות קוסמית

אופטימיות קוסמית 15

מסע להודו 

ינואר 2025

מומבאי | קוצ'ין | מונאר | מאדוראי
מייסור | האמפי | באדאמי | גואה

ההרשמה החלה!

זה הזמן שלך להודו

  אל תחכו ל "הזדמנות"... צרו אותה עכשיו בעצמכם  
  הטיול שיחבר אותך להודו ויעשה לך שינוי השנה  
  יאפשר לך להיות לבד / עם הקבוצה באיזון המתאים לך  
  מספר המקומות בטיולי אופטימיות קוסמית מוגבל  
  הנחות הרשמה מוקדמת עד גמר המלאי  

 053-2377261 

  בקשו מידע בווטסאפ ונשלח לכם  

 • לשליחת הודעה בווטסאפ
 • עמוד פייסבוק אופטימיות קוסמית
bottom of page